OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Соларна ЛЕД ламба со 40 диоди

Карактеристики за производот:- 3 работни режими (најнов Chipset) ✔- LED рефлектори со сончев колектор ✔- 40PCs 2835-SMD LED диоди ✔- 800lm светлосен флукс ✔- Вграден сензор за движење ✔- Не се... Прочитај повеќе

999 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра everbritedoubleНема инфорамции

Карактеристики за производот:
- 3 работни режими (најнов Chipset) ✔
- LED рефлектори со сончев колектор ✔
- 40PCs 2835-SMD LED диоди ✔
- 800lm светлосен флукс ✔
- Вграден сензор за движење ✔
- Не се потребни батерии ✔
- Вградена 3600mA/h LG литиумска батерија ✔
- Лесни за употреба ✔
- Може да се постави на која било површина.
- Се полни и кога е облачно (кога нема воопшто сонче, благодарение на моќниот сончев колектор ✔
- Водоотпорни својства со IP65 стандард ✔
- Одлични за во гаража, двор, тераса.. ✔
- Димензии: 21,5см*12см*9см ✔

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Соларна ЛЕД ламба со 40 диоди

999 ден 499 ден