OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%Продадено

Соларна бежична LED ламба - Ever Brite

Ever Brite LED ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на вашиот дом. За Ever Britе нема да ви се потребни ниту електрична енергија... Прочитај повеќе

1,000 ден 249 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Ever BriteНема инфорамции

Ever Brite LED ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на вашиот дом.

За Ever Britе нема да ви се потребни ниту електрична енергија ниту батерии, бидејќи се полни од сончевата енергија.

Можете да ја поставите на повеќе места, над влезната врата, во вашиот двор, гаража, по скали и слично. Оваа ламба е идеална бидејќи е безжична и нема да трошите електрична енергија. Ламбата е водоотпорна, и нема да и наштети ниту дождот надвор. 

Карактеристики на производот:

✔ LED ламба со соларен панел

✔ Не се потребни батерии

✔ Не е потребна електрична енергија

✔ Се лепи на која било површина;

✔ Водоотпорнa;

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата