OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Соларен ладилник за автомобил

Од сега па натаму во текот на летните горештини нема да морате да барате дебела сенка за да го паркирате вашиот автомобил, затоа што на располагање го имате овој иновативен произвос... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра solarenladilnikНема инфорамции

Од сега па натаму во текот на летните горештини нема да морате да барате дебела сенка за да го паркирате вашиот автомобил, затоа што на располагање го имате овој иновативен произвос Auto Fan - Соларен ладилник за автомобил.

Овој производ е наменет за да го исфрла топлиот воздух од автомобилот додека е паркиран, а да внесува нов, ладен воздух за кога ќе влезете внатре се чувствувате пријатно. Веројатно се прашувате колку гориво или електрична струја од акумулаторот би трошел овој производ, но одговорот на тоа прашање е ВООПШТО. Производот работи на сончева енергија.

Се монтира многу едноставно, се поставува на некој од прозорците на автомобилот. Преку соларниот панел што го има од надворешната страна ја апсорбира сончевата енергија и ја трансформира во електрична енергија. Тогаш вентилаторот од внатрешната страна почнува да врти и го собира топлиот воздух од автомобилот и го исфрла надвор, а внатре внесува нов, прочистен свеж воздух.

Одговара за секој автомобил, се поставува и вади лесно. По потреба може да се преместува на тој прозорец што допира најмногу сончева светлина.

Димензија на производот: 14,5х11х6см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Соларен ладилник за автомобил

999 ден 399 ден