OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

Соковник и блендер 5 во 1 Dessini 800W

Започнете го денот на здрав начин со вклучување свеж сок во вашата рутина за појадок. Здравата исхрана се состои од многу работи и меѓу најважните од нив е дневниот внес на... Прочитај повеќе

6,890 ден 3,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра sokovnikblenderНема инфорамции

Започнете го денот на здрав начин со вклучување свеж сок во вашата рутина за појадок.

Здравата исхрана се состои од многу работи и меѓу најважните од нив е дневниот внес на овошје и зеленчук. И ако мислите дека немате доволно време во денот да јадете по препораките на стручните лица, околу пет до девет порции дневно, тогаш пиењето сок од овошје и зеленчук е совршено решение за овој проблем.

Заменете повеќе кујнски помагала со една мулти-функционална алатка која може да ја користите за најразлични функции! Ви го претставуваме овој соковник и блендер 5 во 1, со кој ќе може да си приготвувате најразлични сокови и смути.

Иако името Ве тера да помислите дека оваа алатка е исклучиво за правење џус и блендирање, веднаш да наведеме дека оваа алатка може да се користи за:

- Правење џус

- Блендање најразлични состојки

- Мелење на суви состојки

- Мелење месо

Dessini мулти-функционалниот џусер и блендер доаѓа со 3 дополнителни садови со различни капацитети за различни намени и работи во 2 брзини. Работи толку тивко што нема ни да забележате дека Ви е вклучен. Издржлив и високо ефикасен мотор, со тивка работа, значи дека ќе може да го користите додека сите дома спијат без страв да ги разбудите со несакани силни звуци.

Моќноста е 800W

Благодарение на ножот од високо квалитетен челик, овој соковник/блендер е погоден за сецкање и миксање најразлични состојки: месо, јаткасти плодови, сојно млеко, миксање состојки, итн. Дизајнот на уредот е направен така што има едноставни операции и може секој да го користи.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Соковник и блендер 5 во 1 Dessini 800W

6,890 ден 3,499 ден