OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-39%

Soap Magic - Безконтактен диспензер на сапун

Soap Magic без контактниот диспензер на сапун е совршен за во купатило, кујна, канцеларии, школи или за секаде каде што Ви е потребен. Се активира на движење и лесно се монтира... Прочитај повеќе

649 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1472Нема инфорамции
Soap Magic без контактниот диспензер на сапун е совршен за во купатило, кујна, канцеларии, школи или за секаде каде што Ви е потребен. Се активира на движење и лесно се монтира на секоја површина или може во својата природна положба да го поставите без монтажа. Лесно и едноставно се користи со ставање сапун во диспензерот отварајќи го капакот од горе. Производот користи 4 ААА батерии (не се вклучени во пакетот) Капацитет: 400 мл *Напомена: производот не е водоотпорен, препорачано е да не се чува каде што може да биде во допир со поголема количина на вода. Во паќетот добивате: 1х Soap Magic диспензер за сапун 1х упатство за употреба
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Soap Magic - Безконтактен диспензер на сапун

649 ден 399 ден