OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea - SNAPP Канта за отпадоци на педал

Код на производ:302.454.21- сиваКод на производ:002.454.27- бела Карактеристики на производот:> Материјал:  полипропиленска пластика> Боја: сива,белаДимензии на производот:> Дијаметар: 26 см> Висина: 29 см>Обем: 5 лБрој на пакети: 2Димензии на пакувањето:Пакет бр.1>... Прочитај повеќе

980 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела

  • Бела
  • Сива
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 002.454.27Нема инфорамции
Код на производ:302.454.21- сива
Код на производ:002.454.27- бела
Карактеристики на производот:
> Материјал:  полипропиленска пластика
> Боја: сива,бела

Димензии на производот:
> Дијаметар: 26 см
> Висина: 29 см
>Обем: 5 л

Број на пакети: 2

Димензии на пакувањето:

Пакет бр.1
> Должина: 25 см
> Дијаметар: 25 см
Бруто тежина: 0,76 кг
Бруто обем: 12,0 л

Пакет бр.2
> Должина: 30 см
> Ширина: 27 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 0,65 кг
Бруто обем: 6,6 л

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


Боја

Бела, Сива

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea - SNAPP Канта за отпадоци на педал

Бела
Бела
980 ден