OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-62%

Smart држач за мобилен со безжично полнење

Уникатен држач за мобилен телефон кој истовремено и безжично го полни!Направен е од премиум материјали и неверојатен дизајн кој совршено би се вклопил во вашиот автомобил. Овозможува ротирање од 360 степени... Прочитај повеќе

1,290 ден 499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра S5SНема инфорамции

Уникатен држач за мобилен телефон кој истовремено и безжично го полни!

Направен е од премиум материјали и неверојатен дизајн кој совршено би се вклопил во вашиот автомобил. Овозможува ротирање од 360 степени што го олеснува возењето бидејќи може да се прилагоди аголот според тоа како на возачот му одговара.

Има вградени сензори,кои кога ќе посакате да го ставите телефонот на држачот тој автоматски се отвара,па откако ќе се постави телефонот тој повторно со помош на сензорите се затвара и прицврстува и почнува да го полни.
Полнењето е Fast Charging од 10W. Одговара за секој паметен телефон што подржува Qi.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Smart држач за мобилен со безжично полнење

1,290 ден 499 ден