OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

SKUBB Корпа за алишта

Код на производ:902.240.48 Карактеристики на производот:> Материјал: 100% полиестерска рамка челик> Боја: белаДимензии на производот> Ширина: 22 см> Длабочина: 55 см> Висина: 65 см>Обем: 80 л Димензии на пакетот> Должина: 71... Прочитај повеќе

1,210 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 902.240.48Нема инфорамции
Код на производ:902.240.48
Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% полиестерска рамка челик
> Боја: бела

Димензии на производот
> Ширина: 22 см
> Длабочина: 55 см
> Висина: 65 см
>Обем: 80 л

Димензии на пакетот
> Должина: 71 см
> Ширина: 26 см
> Висина: 2 см
Бруто тежина: 0,95 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

SKUBB Корпа за алишта

1,210 ден