OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-57%

Сет за отстранување гребнатини од автомобилот

Зарем не би било одлично да има евтин начин да се поправат гребнатинките на бојата на Вашиот автомобил? Сега има со Simoniz Fix It отстранувач на гребнатини!   Конечно, вашиот автомобил... Прочитај повеќе

1,599 ден 699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK17Нема инфорамции

Зарем не би било одлично да има евтин начин да се поправат гребнатинките на бојата на Вашиот автомобил? Сега има со Simoniz Fix It отстранувач на гребнатини!

 

Конечно, вашиот автомобил ќе може да изгледа најдобро и покрај неизбежните гребнатинки кои се чини дека секогаш се појавуваат на вашиот автомобил, без разлика колку сте внимателни!

Ако гребнатините на вашиот автомобил ве полудуваат, не се фрустрирајте, бидејќи го имаме решението - поправете го тоа со Fix It - Simoniz!

Можете да поправите било каква гребнатина или несовршеност на вашиот автомобил во само 3 лесни чекори. Без оглед на автомобилот или бојата, Simoniz FixIt ја извршува работата како магија!

 

Чекор 1 - Нанесете го Simoniz Fix It отстранувачот на гребнатини на самата гребнатинка.

Чекор 2 - Поминете низ површината со алатката за измазнување.

Чекор 3 - Избришете! Навистина е толку лесно да ја вратите вашата боја на својот сјај!

 

Карактеристики:

 

-Не токсично

-Трајно

-Водоотпорно

-Без мирис

-Функционира на сите бои

-Заштедува пари
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сет за отстранување гребнатини од автомобилот

1,599 ден 699 ден