OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-55%Продадено

Сет од 4 фитнес справи

Се што ви треба за една домашна теретана, ние ви го нудиме со овој сет. Со овој сет од 4 справи можете да ги вежбате буквално сите мускули на вашето тело.... Прочитај повеќе

1,290 ден 590 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Сет од 4 фитнес справиНема инфорамции

Се што ви треба за една домашна теретана, ние ви го нудиме со овој сет.

Со овој сет од 4 справи можете да ги вежбате буквално сите мускули на вашето тело. Сетот содржи четири елементи кои се:

✅ Јаже за скокање

✅ Рачка за вежбање на подлактица

✅ Пружина за раце,рамо и гради

✅ Пружина за нозе и стомачни мускули

Овој сет ви овозможува да правите преку 15 различни вежби,вежбајќи ги буквално сите мускули на вашето тело.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата