OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%

ПРАВОСМУКАЛКА SENCOR SVC 45 WH-EUE2

Правосмукалка со бела бојаМоќност на моторот 850 WМоќ на усисавање 230 WНиво на бучавост <80 dBКапацитет на кесата за отпад 1,5 l5 нивоа на филтрирањеТежина: 3,6 кгДолжина на кабел 5 m... Прочитај повеќе

2,750 ден 1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра sencorsvc45WhНема инфорамции
Правосмукалка со бела боја
Моќност на моторот 850 W
Моќ на усисавање 230 W
Ниво на бучавост <80 dB
Капацитет на кесата за отпад 1,5 l
5 нивоа на филтрирање
Тежина: 3,6 кг
Должина на кабел 5 m (радиус на работење 7.5 m)
Заштита од прегревање
Папуча за усисавање
Додатоци за ќош и пајажина
Автоматско вовлекување на кабелот
Силиконски тркала
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ПРАВОСМУКАЛКА SENCOR SVC 45 WH-EUE2

2,750 ден 1,999 ден