OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

Sencor SVC 190 - Рачна правосмукалка

Боја: црнаНепрекинато работење: 15 минЗа суво и мокро усисувањеФилтер што може да се миеИндикатор за светло за полнењеБаза за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)NiMH батерија 7.2V (6x 1400... Прочитај повеќе

1,999 ден 1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра sencor190bНема инфорамции
Боја: црна
Непрекинато работење: 15 мин
За суво и мокро усисување
Филтер што може да се мие
Индикатор за светло за полнење
База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
Ниво на бучава 80 dB
Влезна моќност 45 W
Димензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Sencor SVC 190 - Рачна правосмукалка

1,999 ден 1,499 ден