OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

SENCOR Конвектор SCF 2003

Боја: бела3 степени на греење – 750/1250/2000 WЗаштита од прегревањеМаксимална моќност 2000 WБрза и лесна монтажа за на зидПостојано контролиран термостатИндикатор за светло на сијалицата за греењеИнтегрирана рачка за лесно пренесување... Прочитај повеќе

1,999 ден 1,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра sencorscf2003Нема инфорамции
Боја: бела
3 степени на греење – 750/1250/2000 W
Заштита од прегревање
Максимална моќност 2000 W
Брза и лесна монтажа за на зид
Постојано контролиран термостат
Индикатор за светло на сијалицата за греење
Интегрирана рачка за лесно пренесување на уредот
2 години гаранцијa

Димензии:
Ширина: 58 cm
Висина: 42 cm
Длабочина: 10 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

SENCOR Конвектор SCF 2003

1,999 ден 1,499 ден