OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-20%

SENCOR Грил SBG 3050SS

Боја: иноксМоќност на грејачот: 1.800 WНелепливи плочи за скараЛесен и преносливГи исполнува условите за здраво печење (без масло)3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)Должина на кабелот... Прочитај повеќе

3,490 ден 2,799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра sencorgrill3050Нема инфорамции
Боја: инокс
Моќност на грејачот: 1.800 W
Нелепливи плочи за скара
Лесен и пренослив
Ги исполнува условите за здраво печење (без масло)
3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)
Должина на кабелот за напојување: 75 см
Димензии на скара(ш x д): 23,5 x 22,5 cm
Посебни светла за работа и греење
Anti-slip ногарки
Простор за складирање на кабелот за напојување
Метални рачки
Стилски дизајн од нерѓосувачки челик
Рачка изолирана од топлина исто така погодна за туркање надолу за сендвичи
Димензии кога се затвори (ш x д x в): 315 x 312 x 140 mm
Димензии кога ќе се отвори (ш x д x в): 315 x 535 x 78 mm
Тежина: 2,44 кг
Напон и фреквенција: 230V, 50 / 60Hz
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

SENCOR Грил SBG 3050SS

3,490 ден 2,799 ден