OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-81%

Self Stirring Mug

Направете го Вашето омилено кафе за само неколку секунди!!! Повеќе нема да Ви бидат потребни скапите машини за правење на кафе бидејќи чашата Self Stirring Mug сама го меша кафето.  Self Stirring... Прочитај повеќе

999 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-14Нема инфорамции

Направете го Вашето омилено кафе за само неколку секунди!!! Повеќе нема да Ви бидат потребни скапите машини за правење на кафе бидејќи чашата Self Stirring Mug сама го меша кафето.  Self Stirring Mug има механизам за самостојно мешање и од Вашето кафе ќе направи вистинско “Торнадо” со притискање само на едно копче. Со Self Stirring Mug во Вашето кафе нема повеќе да има грутки од нерастопено кафе.

Каракетистики:

*Изработена е од не’рѓосувачки челик и пластика;

*Мешањето започнува со само притискање на копчето;

* Со чашата Self Stirring Mug добивате и капак за сигурно носење на кафето;

* Димензии: 14 cm* 11cm * 8.5 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Self Stirring Mug

999 ден 199 ден