OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-89%

Детска играчка - Scruff a Luv Blossom Bunnies (Limited Edition)

Новите и неодоливи миленици за кои Вашето дете ќе се грижи стигнаа кај нас. Вие сами бирате кое ќе го нарачате дали ќе биде тоа напиштено маче, куче или животно кое... Прочитај повеќе

1,790 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2019-4Нема инфорамции

Новите и неодоливи миленици за кои Вашето дете ќе се грижи стигнаа кај нас. Вие сами бирате кое ќе го нарачате дали ќе биде тоа напиштено маче, куче или животно кое доаѓа од шумата. Од бушаво во неодоливо меко милениче во само 4 чекори.

Твоето Scruff-a-Luv милениче е било напуштено, никој не го сака и веднаш треба да го спасиш. Подгответе убава пенеста купка за твоето милениче да има чисто крзно. Кое животно го спаси? Дали е тоа зајаче, кученце или маченце? После бањата и сушењето ќе откриеш какво милениче имаш. Избањај го твоето милениче, исуши го и исчешлај го неговото крзно, стави му ланче за да се чувствува убаво!

 

Совети за оддржување на играчката:

Наравете пенлива купка од млака вода и детски шампон за бањање.

После бањање исплавете го со чиста млака вода.

Избришете го со крпа и исушете го со фен за коса и исто како во салон за домашни миленици.

За време на сушењето исчешлајте го неколку пати со четка за коса и протресете го неколку пати, завршете го чешлањето со четката за коса која ја добивате во сетот.

Потребно е 20 минути сушење и чешлање за Вашето милениче да биде потполно суво и уредно.


Следејќи ги овие упатства Вашето топкасто милениче ќе стане среќно домашно милениче.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Scruff a Luv Blossom Bunnies (Limited Edition)

1,790 ден 199 ден