OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-75%Продадено

Појас за слабеење SAUNA BELT Velform

Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери и други спортисти со години користат топли сауни. Сауна појасот нуди многу придобивки... Прочитај повеќе

990 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Sauna BeltНема инфорамции

Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери и други спортисти со години користат топли сауни. Сауна појасот нуди многу придобивки како оние истите од традиционалната топлинска сауна, но има една голема предност: можете да уживате во топлината на сауната во удобноста на вашите домови пред вашите телевизорр или додека извршувате секојдневни обврски!

Освен тоа, можете да ја фокусирате топлината на сауната на деловите на телото на кои им е најпотребно. Оваа пренослива сауна е одлична за стомакот, абдоменот, половините, грбот, бутовите и колковите. Покрај тоа, овој Sauna Belt ви помага да изгубите најмалку 2cm за само неколку минути! Работни едноставно и лесно, нема потреба од инструкции.

Намалете го обемот околу половините со овој неверојатен и светски познат Sauna Belt. Sauna Belt појасот Ви помага да се детоксифицираат и стопат несаканите масти, како и да се олеснат болките во мускулите додека уживате во удобноста во вашите домови.

✅ Совршен за оние кои сакаат ефикасно да изгубат тежина со минимални напори.

✅ Идеален за стомакот, абдоменот, половината, грбот, бутовите и колковите.

✅ Лесен за чистење.

✅ Една големина одговара за сите.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата