OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-54%

Sanni 2 - Три женски чанти

Материјал: Еко кожа Голема чанта Патент: Да Внатрешна преграда: Да Висина: 26cm Должина: 34cm Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џеба со патент, 1 надворешен џеб со патент Мала чанта Патент: Да... Прочитај повеќе

1,599 ден 749 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2697Нема инфорамции
Материјал: Еко кожа Голема чанта Патент: Да Внатрешна преграда: Да Висина: 26cm Должина: 34cm Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џеба со патент, 1 надворешен џеб со патент Мала чанта Патент: Да Висина: 20cm Должина: 27cm Џебови: 1 внатрешен џеб Новчаник Патент: Да Висина: 14cm Должина: 22cm Оваа чанта од три дела Ви овозможува да имате различна комбинација за на работа, прошетка во парк или вечерно излегување. Деловните жени ги обожуваат овие чанти бидејќи се совршена опција за секоја прилика.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Sanni 2 - Три женски чанти

1,599 ден 749 ден