OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-72%Продадено

Salad Cutter Bowl + Сецко за зеленчук + ГРАТИС Clever Cutter

Правењето салата никогаш не било побрзо. Направете свежа салата за 60 секунди. За да погдотвите брза салата потребно е само да го измиете зеленчукот, да го ставите во Salad Cutter Bowl... Прочитај повеќе

2,100 ден 599 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра combosaladНема инфорамции

Правењето салата никогаш не било побрзо. Направете свежа салата за 60 секунди. За да погдотвите брза салата потребно е само да го измиете зеленчукот, да го ставите во Salad Cutter Bowl и да поминете со ножот неколку пати. Подготвувајте ги вашите најомилени салати на брз, лесен и практичен начин. Малку сецкање на сите состојќи одеднаш и тоа е се'.

Нема потреба да внимавате да не се исечете, бидејќи ова е безбеден сад!

Исто така е и многу лесен и едноставен за употреба. По завршувањето си приготвувањето на салата, едноставно се заплакнува со вода. Садот можете да го ставите и во машина за миење садови.


 

Сецко за зеленчук:

 

Експресно исецкајте парчиња кромид, билки, лук или зачини на помали парчиња со овој остар едноделен сецко, кој сече и се врти во основата со брзо притискање на рачката. Не се лизга, лесен е за ракување.

Вашите раце ќе бидат поштедени од миризба, а ќе имате ситно исецкан кромид или лук. Нема потреба директно да го држите лукот или кромидот додека ги лупете и сечете.

Оваа неверојатна мултифункционална алатка е одлична за сечкање и мелење на лук, кромид, домат, овошје, ореви, билки, зеленчук и повеќе.

  • Сечила изработени од не'рѓосувачки челик
  • Пластичен сад со капак
  • Совршен за сечкање и ситнење

Димензии: 8cm 

 

Гратис:

Овој мултифункционален додаток во вашата кујна заштедува време, го избегнува ризикот од исеченици и ја олеснува работата.

Во форма на ножница, од едната страна ima високо квалитетно сечило (нож), а од другата антибактериска подлога (даска). Oвој нож за сецкање е вистински производ за сечија кујна. Со него брзо и лесно може да сечете овошје, зеленчук, месо, сувомеснати производи и тоа директно во чинијата.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата