OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%Продадено

Садови за зачини со сталажа

Просторот во кујната е секогаш премал, без разлика дали станува збор за мала или голема кујна. Секој сантиметар е многу важен, затоа Pop Up Spice Rack Up е компактна и елегантна... Прочитај повеќе

699 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK08Нема инфорамции

Просторот во кујната е секогаш премал, без разлика дали станува збор за мала или голема кујна. Секој сантиметар е многу важен, затоа Pop Up Spice Rack Up е компактна и елегантна сталажа која ќе одговара на Вашата кујна идеално. Оваа уникатна сталажа доаѓа со уникатни теглички кои се монтираат на неа и зафаќаат простор во вертикала, а не во хоризонтала како вообичаените. Теглите се транспарентни што овозможува лесна и брза идентификација на што содржи секое едно од нив без да ги отварате.

 

Сталажата има облик на дрво и е дизајнирана специјално да зазема минимален простор. Во пакетот добивате:

 

  • 1 сталажа во облик на дрво
  • 6 тегли
  • 6 капачиња за теглите

 

Елегантен и модерен дизајн кој се вклопува во сечија кујна без да ја груби или да изгледа нападно за очите. Овие тегли се идеални за чување зачини, јаткасти плодови, шеќер и друго. Заборавете на чување на зачини и јаткасти плодови во пластични ќесиња со ластики што е опасно за здравјето.

*Боите на сталажите се испраќаат по случаен избор

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата