OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-47%

Рачки за склекови ротирачки // Rotating Professional Push Up

Rotating Professional Push Up рачките за склекови се одличен начин за подобрување на севкупниот развој,обликување и зајакнување на горниот дел од телото односно вашите мускули во пределот на гради, трицепс, бицепс,... Прочитај повеќе

649 ден 349 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Rotating Professional Push UpНема инфорамции

Rotating Professional Push Up рачките за склекови се одличен начин за подобрување на севкупниот развој,обликување и зајакнување на горниот дел од телото односно вашите мускули во пределот на гради, трицепс, бицепс, рамења, грб, стомачни..

↪ Со секојдневна употреба од 15 до 30 минути дневно забележлива е промена уште во првата недела! ↩

Овие ротирачки рачки за склекови ја зголемуваат ефикасноста до 3 пати!

Овие патентирани ротирачки рачки за склекови содржат систем на топчести лежишта кој обезбедуват рамномерна целосна ротација за природно усогласување на рацете и зглобовите.

Според новите истражувања правењето склекови со рачки за склекови е многу подобро од колку со голи раце затоа што се избегнуват ризици на повреда на зглобовите (нема притисок врз зглобовите, не се притиснати и свиткани), отпорни се на лизгање и со самото тоа овозможуват безбеден тренинг, се наклонувате под агол и работат сите мускули, нудат поголем опсег на движење oдносно дозволуваат да се намали на минимум растојанието од градите до земјата.

Изработени се од висококвалитетна пластика, силна и издржлива (и до 200kg), и префинета гума на рачките која обезбедува триење и удобно затегнување намалувајќи го притисокот врз зглобот и овозможувајќи ви да одите подлабоко и целосна синхронизација на сите делови на телото и со тоа максимална ефикасност.

Овој сет од 2 рачки е соодветен за сите фитнес нивоа, од почетник до про.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Рачки за склекови ротирачки // Rotating Professional Push Up

649 ден 349 ден