OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-60%

Rosa Ranforce - Памучна дупла постелнина

За: Брачен кревет Материјал: Ранфорс (100% Памук) Дизајн: Цветни, Риги (ленти) Постелнината содржи: Бела, Розева Одржување: Во машина до 40°C Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см Долен чаршав: 1 парче 220см*240см Сега можете да... Прочитај повеќе

1,490 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра rosadoubleНема инфорамции

За: Брачен кревет

Материјал: Ранфорс (100% Памук)

Дизајн: Цветни, Риги (ленти)

Постелнината содржи: Бела, Розева

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Сега можете да ја имате пролетта во Вашата спална соба преку целата година, само со постелнината Rosa!
Самото име може да ја долови убавината на овој сет! Токму како и розите што ги има на него, сетот Rosa е нежност преточена во најубавите нијанси на розовата боја. Сетот дава елеганција и нежност на секое љубовно катче. Оваа постелнина е направена од 100% памук, што значи удобност, мекост и квалитет. Дозволете Rosa да биде свежината која Ви е потребна во утринските часови!
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Rosa Ranforce - Памучна дупла постелнина

1,490 ден 599 ден