OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-24%

Организер за козметика - ROLL-N-GO TRAVEL BAG

Нашиот Roll N Go организер за козметика со сигурност ќе биде вашиот најверен другар на сите ваши следни патувања. Компактен е, и со самото тоа што има 4 прегради на закопчување,... Прочитај повеќе

650 ден 500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра rollngoНема инфорамции

Нашиот Roll N Go организер за козметика со сигурност ќе биде вашиот најверен другар на сите ваши следни патувања.

Компактен е, и со самото тоа што има 4 прегради на закопчување, може во него да носите козметика, накит, тоалети и слично.

Компактен, стилски, удобен, практичен и воопшто не зафаќа простор и многу лесен за одржување (само избришете го со мокра крпа полиестерот). Roll N Go пространата козметичка торба држи се во одвоени прегради и на тој начин лесно се складираат сите ваши тоалети, накит, козметика, производи за нега на коса и многу повеќе и потоа слободно може да ја превртите и да ја затворите или да ја оставите да виси во вашиот тоалет и да имате целосен преглед и лесен пристап.

✔ Големина: 26cm x 13cm x 4cm


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за козметика - ROLL-N-GO TRAVEL BAG

650 ден 500 ден