OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Роденденски сет - Baby

Се ближи роденденот на вашето дете? Зошто не би му овозможиле да има роденден од соништата украсувајќи ја забавата со омилените цртани ликови. Овој сет овозможува роденденската или било каква друга... Прочитај повеќе

190 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Роденденски сет - BabyНема инфорамции

Се ближи роденденот на вашето дете? Зошто не би му овозможиле да има роденден од соништата украсувајќи ја забавата со омилените цртани ликови. Овој сет овозможува роденденската или било каква друга забава на вашето дете и неговите другарчиња да биде според одредена тема во која ќе уживаат играјќи си наоколу и забавувајќи се со капчиња на главата и свирки во устата.

Сетот се состои од:
✔ 6 чаши
✔ 6 пара наочари
✔ 6 капчиња
✔ 6 салфетки
✔ 6 свирки
✔ 6 чинии

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата