OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Revoflex Xtreme - Фитнес справа

Со справата Revoflex Xtreme за само 15 минути на ден можете да постигнете големи резултати. Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули,... Прочитај повеќе

599 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 535Нема инфорамции
Со справата Revoflex Xtreme за само 15 минути на ден можете да постигнете големи резултати. Со справата Revoflex Xtreme можете да тренирате повеќе групи на мускули и тоа вашите стомачни мускули, бицепси, трицепси, рамо, грб, задник, бутови и повеќе. Со оваа справа можете да комбинирате 44 различни вежби. Карактеристики: - Ефикасен и лесен за користење - Го обликува Вашето тело со само 15 минути дневно вежбање - 6 различни нивоа на вежби - 44 различни вежби - Боја: црно-зелена - Изграден од квалитетна гума и пластика Во пакетот добивате: - Каталог со вежби и торбичка за справата
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Revoflex Xtreme - Фитнес справа

599 ден 399 ден