OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

Ретровизор со двонасочна HD камера

Што е HD Double Car camera?Добивате подобар и поголем ретровизор, кој има вграден екран и се уклучува по ваша желба, најчесто се користи за паркирање со помош на втората камера која... Прочитај повеќе

1,990 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра carcamera3in1Нема инфорамции
Што е HD Double Car camera?

Добивате подобар и поголем ретровизор, кој има вграден екран и се уклучува по ваша желба, најчесто се користи за паркирање со помош на втората камера која е поставена на задниот дел од автомобилот.

Резолуција на снимање 1920 х 1080 пиксели.
FPS: 25
Големина на дисплејот :4.3 инчи LCD
Леќите на камерата снимаат 170 степени

Спецификации: снимање над веќе постоечки видеа, дигитален зум, г-сензор, микрофон, детектира движење. Меморија: се става SD/MMC картица од минимум 8 GB а максимум 32 GB (не е вклучена)
Покажува време и дата на дисплејот, вграден звучник, вградена батерија од 300 mAh,

Во пакетот добивате: еден ретровизор камера, втора задна камера, полнач за камера (се става кај запалката), специјални додатоци за поврзување на вашиот стар ретровизор.

Јазици: English, Russian, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Spanish, Chinese (Simplified), Chinese (traditional)

Напомена:
* Се употребува за коли со 12V напојување.
* Бидејќи камерата снима со висока резолуција, потребна ви е високо квалитетна мемориска картица за да немате проблеми при снимањето.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ретровизор со двонасочна HD камера

1,990 ден 999 ден