OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Релаксатор - Ibaby Comfort

Релаксаторот - Ibaby Comfort е изработен од висококвалитетен материјал и има совршен дизајн. Има луксузен изглед, лесно се склопува и расклопува, лесно можете да го местите каде ќе посакате, не зафаќа... Прочитај повеќе

2,990 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Релаксатор - Ibaby Comfort DotsНема инфорамции

Релаксаторот - Ibaby Comfort е изработен од висококвалитетен материјал и има совршен дизајн. Има луксузен изглед, лесно се склопува и расклопува, лесно можете да го местите каде ќе посакате, не зафаќа многу простор и најважно од се е што има модус кој вибрира за да го смири детето.

Заедно со рекласаторот доаѓаат и висечките играчки кои пружат дополнителна забава и занимација на вашето дете.

Карактеристики:

  • смирувачки и нежни вибрации;
  • безбеднoсен ремен со 3 точки;
  • висечки играчки;
  • ергономско седиште;
  • носивост до 11,3kg;
  • навлака со одличен дизајн и може да се пере;
  • лесно склопување и расклопување;
  • сертифициран;

Димензии: должина: 61cm; ширина: 49; висина: 51;

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата