OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

RAIDER RDP-SCDI20 батериски штрафач

RAIDER RDP-SCDI20 батериски штрафачСтапка на влијание: 0 - 7040 & 0 - 26400 мин-1Поставување на вртежен момент: 20+1Вртежен момент: 50 NmАвтоматско заклучување на вретенотоЕлектрична сопирачкаКука за појасДва брзини: 0 - 440,... Прочитај повеќе

2,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра RDPSCDI20Нема инфорамции
RAIDER RDP-SCDI20 батериски штрафач
Стапка на влијание: 0 - 7040 & 0 - 26400 мин-1
Поставување на вртежен момент: 20+1
Вртежен момент: 50 Nm
Автоматско заклучување на вретеното
Електрична сопирачка
Кука за појас
Два брзини: 0 - 440, 0 - 1650 мин-1

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

RAIDER RDP-SCDI20 батериски штрафач

2,399 ден