OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%

Raider RDP-ER13 - Фреза

Шифра: 2054 Моќност: 1200W Вртежи: 11000-30000/мин Дијаметар на футер: 8 мм Одд на главата: 0-50мм Регулатор на вртежи Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

4,799 ден 3,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 417Нема инфорамции
Шифра: 2054 Моќност: 1200W Вртежи: 11000-30000/мин Дијаметар на футер: 8 мм Одд на главата: 0-50мм Регулатор на вртежи Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Raider RDP-ER13 - Фреза

4,799 ден 3,499 ден