OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER RDP-ER13 Фреза

RAIDER RDP-ER13 Фреза Мoќност 1200ватиВртежи 11 000-30 000Дијаметар на футер 8мм Од на главата 0-50мм регулатор на вртежи Прочитај повеќе

3,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра RDPER13Нема инфорамции
RAIDER RDP-ER13 Фреза
Мoќност 1200вати
Вртежи 11 000-30 000
Дијаметар на футер 8мм
Од на главата 0-50мм регулатор на вртежи

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата