OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-5%

Raider RD-HPC01 - Машина за перење под притисок

Напон: 230V~50Hz Moќност: 1400W Макс. притисок: 10MPa Капацитет: 5.5l/min Тежина: 5.3kg Гаранција: 1 година Шифра 668 Прочитај повеќе

4,499 ден 4,299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7755Нема инфорамции
Напон: 230V~50Hz Moќност: 1400W Макс. притисок: 10MPa Капацитет: 5.5l/min Тежина: 5.3kg Гаранција: 1 година Шифра 668
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Raider RD-HPC01 - Машина за перење под притисок

4,499 ден 4,299 ден