OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК RAIDER RD-HPC01

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК RAIDER RD-HPC01Моќност: 1400 WМаксимален притисок: 10 MpaМаксимален проток: 5,5 L/minТежина: 5,3 кг Прочитај повеќе

5,990 ден 4,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра RDHPC01Нема инфорамции
МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК RAIDER RD-HPC01
Моќност: 1400 W

Максимален притисок: 10 Mpa
Максимален проток: 5,5 L/min
Тежина: 5,3 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК RAIDER RD-HPC01

5,990 ден 4,490 ден