OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-3%

Raider RD-CDD01 - Штрафилица

Raider RD-CDD01 Напон: 230V-50Hz Моќност: 300W Вртежи: 0-800/min Дупчење во: -метал: 10mm -дрво: 16mm Футер:0.8-10mm Контрола на затегање: 16+1 Шифра: 2793 Прочитај повеќе

1,749 ден 1,699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9507Нема инфорамции
Raider RD-CDD01 Напон: 230V-50Hz Моќност: 300W Вртежи: 0-800/min Дупчење во: -метал: 10mm -дрво: 16mm Футер:0.8-10mm Контрола на затегање: 16+1 Шифра: 2793
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Raider RD-CDD01 - Штрафилица

1,749 ден 1,699 ден