OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-8%

Raider RD-CD17WL - Батериска штрафилица

Батерија: 14.4V/1200mAh Ni-Cd Вртежи: 1 0-30/min, 2 0-1250/min Време на полнење: 3-5часa Футер: 0.8-10mm Макс.момент на затегање: 15Nm Контрола на затегање: 16+1 Реверс 12 додатоци 2 Батерии Гаранција: 1 година Шифра:... Прочитај повеќе

2,699 ден 2,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7751Нема инфорамции
Батерија: 14.4V/1200mAh Ni-Cd Вртежи: 1 0-30/min, 2 0-1250/min Време на полнење: 3-5часa Футер: 0.8-10mm Макс.момент на затегање: 15Nm Контрола на затегање: 16+1 Реверс 12 додатоци 2 Батерии Гаранција: 1 година Шифра: 7253
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Raider RD-CD17WL - Батериска штрафилица

2,699 ден 2,499 ден