OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-15%

Raider RD-AG35 - Аголна брусилка

Шифра: 2241 Напон: 230V-50Hz Моќност: 750W Вртежи: 11000/мин Големина на диск: 125x22.2mm Прочитај повеќе

2,099 ден 1,799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3085Нема инфорамции
Шифра: 2241 Напон: 230V-50Hz Моќност: 750W Вртежи: 11000/мин Големина на диск: 125x22.2mm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Raider RD-AG35 - Аголна брусилка

2,099 ден 1,799 ден