OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Штрафилица за гипс картон RD-ES45

Карактеристики на производот: Напон: 230 V~50 Hz Моќност: 450 W Вртежи: 0-3000/min Бит: 1/4” Завртка: max 5 mm Тежина: 1,69 kg. Регулатор на вртежи Реверс Куфер Прочитај повеќе

2,450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230 V~50 Hz
  • Моќност: 450 W
  • Вртежи: 0-3000/min
  • Бит: 1/4”
  • Завртка: max 5 mm
  • Тежина: 1,69 kg.
  • Регулатор на вртежи
  • Реверс
  • Куфер
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата