OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Шлајферка RD-SA08

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 200W Вртежи: 12.000/min Плоча: 90 x 187mm Тежина: 1.9kg. Аспиратор 1 година гаранција Прочитај повеќе

1,750 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 200W
  • Вртежи: 12.000/min
  • Плоча: 90 x 187mm
  • Тежина: 1.9kg.
  • Аспиратор
  • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата