OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Циркуларна пила RDP-CS26

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 1350W Вртежи: 4.500/min Пила: Ø190xØ20×18Т Сечење во дрво Тежина: 4.6kg. 1 година гаранција Прочитај повеќе

3,950 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1350W
  • Вртежи: 4.500/min
  • Пила: Ø190xØ20×18Т
  • Сечење во дрво
  • Тежина: 4.6kg.
  • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата