OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Хилта RDP-HD39

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 720W Вртежи: 900/min Удари: 2700/min Ударна сила: 3.8J Дупчење во:» метал: 13mm» дрво: 30mm» бетон: 24mm Футер: SDS+ Додатоци: 7 Самозатегнувачки футер 1 година гаранција... Прочитај повеќе

5,950 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 720W
 • Вртежи: 900/min
 • Удари: 2700/min
 • Ударна сила: 3.8J
 • Дупчење во:
  » метал: 13mm
  » дрво: 30mm
  » бетон: 24mm
 • Футер: SDS+
 • Додатоци: 7
 • Самозатегнувачки футер
 • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата