OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Хилта RDP-HD005

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 750W Вртежи: 0-980/min Удари: 4850/min Ударна сила: 2.6J Дупчење во:» метал: 13mm» дрво: 30mm» бетон: 26mm Футер: SDS+ Самозатегнувачки футер 1 година гаранција Прочитај повеќе

4,350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 750W
 • Вртежи: 0-980/min
 • Удари: 4850/min
 • Ударна сила: 2.6J
 • Дупчење во:
  » метал: 13mm
  » дрво: 30mm
  » бетон: 26mm
 • Футер: SDS+
 • Самозатегнувачки футер
 • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата