OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Хилта RD-HD52

Напон: 230V~50Hz Моќност: 1010W Вртежи: 800/min Удари: 4000/min Дупчење во:» метал: 13mm» дрво: 40mm» бетон: 26mm Ударна енергија: 3.5J 1 година гаранција Прочитај повеќе

4,150 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 1010W
 • Вртежи: 800/min
 • Удари: 4000/min
 • Дупчење во:
  » метал: 13mm
  » дрво: 40mm
  » бетон: 26mm
 • Ударна енергија: 3.5J
 • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата