OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Фреза RD-ER07

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 1020W Вртежи: 11.500-32.000/min Дијаметар на футер: 8mm Од на главата: 50mm Тежина: 3.4kg. Регулатор на вртежи 1 година гаранција   Прочитај повеќе

2,950 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1020W
  • Вртежи: 11.500-32.000/min
  • Дијаметар на футер: 8mm
  • Од на главата: 50mm
  • Тежина: 3.4kg.
  • Регулатор на вртежи
  • 1 година гаранција

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата