OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Убодна пила RDP-JS22T

Карактеристики на производот: Напон: 230 V ~ 50 Hz Моќност: 710 W Вртежи: 0-3.000/min Сечење во:» метал: 10 mm» дрво: 80 mm Агол на работа: 450 C Тежина: 2,1 kg. Аспиратор... Прочитај повеќе

2,450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230 V ~ 50 Hz
 • Моќност: 710 W
 • Вртежи: 0-3.000/min
 • Сечење во:
  » метал: 10 mm
  » дрво: 80 mm
 • Агол на работа: 450 C
 • Тежина: 2,1 kg.
 • Аспиратор
 • Ласер
 • Регулатор на вртежи
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата