OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Убодна пила RD-JS31

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 650W Вртежи: 500-3.000/min Сечење во:» метал: 10mm» дрво: 80mm Агол на работа: 450C Тежина: 2.16kg Аспиратор 1 година гаранција Прочитај повеќе

2,350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 650W
 • Вртежи: 500-3.000/min
 • Сечење во:
  » метал: 10mm
  » дрво: 80mm
 • Агол на работа: 450C
 • Тежина: 2.16kg
 • Аспиратор
 • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата