OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Бормашина ударна RD-HD54

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Јачина: 750W Вртежи: 0-1000/min Ударна сила: 2.2J Дупчење во:» метал: 13mm» дрво: 26mm» бетон: 30mm Футер: SDS+ Регулатор на вртежи Самозатегнувачки футер Куфер Прочитај повеќе

3,150 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Јачина: 750W
 • Вртежи: 0-1000/min
 • Ударна сила: 2.2J
 • Дупчење во:
  » метал: 13mm
  » дрво: 26mm
  » бетон: 30mm
 • Футер: SDS+
 • Регулатор на вртежи
 • Самозатегнувачки футер
 • Куфер
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата