OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

RAIDER Pro Апарат за заварување RD-WM13

Карактеристики на производот: Напојување: 230V(400V)~50Hz Напон: 48V – DC Ампери: 60-200А Moќност: 11.2kW Дијаметар на електроди: Ø2 – 4mm Тежина: 23kg 1 година гаранција Прочитај повеќе

8,650 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напојување: 230V(400V)~50Hz
  • Напон: 48V – DC
  • Ампери: 60-200А
  • Moќност: 11.2kW
  • Дијаметар на електроди: Ø2 – 4mm
  • Тежина: 23kg
  • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

RAIDER Pro Апарат за заварување RD-WM13

8,650 ден