OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

RAIDER Pro Апарат за заварување инверетер RD-IW20

Карактеристики на производот: Напојување: 230V~50Hz Напон: 62V – DC Ампери: 20-200А Moќност: 7.8kW Дијаметар на електроди: Ø1.6 – 4mm Тежина: 4.6kg 1 година гаранција Прочитај повеќе

9,950 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напојување: 230V~50Hz
  • Напон: 62V – DC
  • Ампери: 20-200А
  • Moќност: 7.8kW
  • Дијаметар на електроди: Ø1.6 – 4mm
  • Тежина: 4.6kg
  • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

RAIDER Pro Апарат за заварување инверетер RD-IW20

9,950 ден