OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

RAIDER Pro Аголна брусалка RD-AG38

Карактеристики на производот: Напон: 230V~50Hz Моќност: 2350W Вртежи: 6.000/min Диск: 230×22.2mm Ротирачка рачка Прочитај повеќе

4,250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 2350W
  • Вртежи: 6.000/min
  • Диск: 230×22.2mm
  • Ротирачка рачка
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата