OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Рачна пумпа за базен Intex 69613

Мини рачната пумпа работни едноставно со движење напред и назад. Вклучува црево со прилагодлива млазница. Напред има држач за полесно користење. Практично за складирање или за транспорт поради малата димензија и... Прочитај повеќе

250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex - 69613Нема инфорамции

Мини рачната пумпа работни едноставно со движење напред и назад. Вклучува црево со прилагодлива млазница. Напред има држач за полесно користење. Практично за складирање или за транспорт поради малата димензија и тежина.

Димензии на продукт:12.7 x 5.1 x 40.6 см ; 

Тежина: 159г. ;

Боја: Црна ;

Должина кога е отворена: 30см ;

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Рачна пумпа за базен Intex 69613

250 ден