OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%

Работно биро со две фиоки

Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со две фиоки. Работната површина секогаш треба да биде средена и со обезбедена голема површина специјално за Вашиот... Прочитај повеќе

5,490 ден 3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра rabotnobiroНема инфорамции

Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со две фиоки.

Работната површина секогаш треба да биде средена и со обезбедена голема површина специјално за Вашиот лаптоп, документи, помошна ламба, декоративно цвеќе, фотографија и сл.

Сето тоа можете да го имате благодарение на оваа иновативно и практично работно биро што Ви овозможува голема работна површина за да ги собере сите потребни работи, плус две дополнителни фиоки кои ќе Ви послужат како дополнителен простор за складирање.

Бирото е изработено од високо квалитетно дрво, што овозможува долготрајност, стабилност, квалитет и издржливост.

Дизајнот е специфичен и уникатен, со заоблени агли кои даваат дополнителна убавина и естетика на целата соба.

*Исто така бирото е одличен избор како работна површина во секоја детска соба, каде што се пишуваат домашни задачи и на детето му е потребен посебен дел специјално за неговите потреби.

Димензии на работното биро: 120x72x50cm

Димензии на фиоки: 12cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Работно биро со две фиоки

5,490 ден 3,990 ден